31000, Хмельницька обл., м.Красилів, вул.Грушевського, 84

support@3net.ua
(098) 8-000-333
Інформація про компанію

Раді вітати Вас на сайті Мережі 3NET, найбільшої комп'ютерної локальної мережі міста Красилів. Ми пропонуємо найвищу якість доступу до Інтернет за помірну ціну. Підключення до Мережі 3NET здійснюється за допомогою двох сучасних технологій - Ethernet або Wi-Fi, це дає змогу отримати найвищу якість доступу до Інтернет. Для підключення в зоні покриття Вам потрібен лише комп'ютер з мережевою картою. Не потрібно купувати ніяких модемів чи інших додаткових пристроїв. Все необхідне включено у вартість підключення. 3NET - єдиний офіційний інтернет провайдер у Красилові, який для підключення до Інтернету використовує ці прогресивні технології.

На сьогодні Мережа 3NET покриває понад 80 багатоквартирних будинків та є єдиною у Красилові мережею яка надає можливість підключити Інтернет за технологією Ethernet. У приватних будинках та у сільській місцевості підключення до Інтернет можливе за технологією Wi-Fi.

Мережа 3NET створена командою молодих спеціалістів у 2005 році. За роки роботи, абонентами 3NET стали тисячі сімей міста Красилів. 3NET обирають за зручність, якість та низькі ціни. Щоб підключити Вас, у нас завжди є вільні порти, час та люди. Стандартний час підключення до Мережі 3NET складає три робочих дні з моменту підписання договору. На практиці ми можемо підключити вас або у день підписання договору або на наступний день. Щоб підключитись до Інтернет від Мережі 3NET, завітайте, або зателефонуйте, до нас.

Адресна інформація
Адреса
31000, Хмельницька обл., м.Красилів, вул. М.Грушевського, 84,
праве крило, 2-й поверх, 3NET.

Телефон: +38(098)8-000-333
E-mail: support@3net.ua
Зворотній зв'язок
Не соромтеся звертатися до нас. Ми завжди у вашому розпорядженні,
щоб допомогти і проконсультувати вас в будь-який час.
Допускаються мобільні оператори України
(098) 8-000-333