• 31000, Хмельницька обл., м.Красилів, вул.Грушевського, 84
  • support@3net.ua
  • (098) 8-000-333

Новини та події

Знайомтесь – GePON

Мережа 3NET завжди стоїть на передовій у розвитку інтернет-інфраструктури міста. Нашими послугами користуються тисячі мешканців Красилова, але ми на цьому не зупиняємось. Цього літа ми вводимо в дію технологію доставки інтернету у вашу оселю якої Красилів ще не бачив. Знайомтесь – GePON.

Приводь друзів - отримуй бонус!

Нам відомо, що більшість наших абонентів, переконавшись у якості послуг, з радістю рекомендують своїм родичам, друзям чи просто знайомим теж стати абонентами мережі 3NET. Ми вдячні вам за довіру і тому пропонуємо усім абонентам унікальні та взаємовигідні умови співпраці. З 01.12.12 стартує партнерська програма, яка не має аналогів серед наших конкурентів...

Ще більше можливостей для оплати інтернету

Ми пропонуємо вам ще більше можливостей для оплати послуг мережі 3НЕТ. Тепер окрім оплати карткою ви можете скористатись сучасними електронними платіжними системами Приват-24, WebMoney та Яндекс.Гроші

Зміна способу авторизації та тарифікації послуг

УВАГА!!! Дана інформація є важливою для роботи користувачів у мережі інтернет. Ми не припиняємо вести роботу по підвищенню якості послуг і результатом цієї роботи став перехід на нову біллінгову систему, яка значно спростить процедуру доступу до інтернету та користування ним, та крім цього покращить стабільність та швидкість відгуку.

Оплатити інтернет 3NET можна не виходячи з дому!

https://my.3net.ua/Відтепер абоненти 3NET можуть сплачувати послуги інтернет безпосередньо на сайті мережі в Кабінеті користувача, використовуючи платіжну картку Visa або MasterCard, видану будь-яким банком світу.